• SKU : 20142
  • Dostępność : 94

Cleaning Tablets, tabletki do czyszczenia okularów, 24 szt.

33,49 zł
Unikalane w swojej formie tabletki do regularnego, dokładnego czyszczenia okularów. Tworząc musujący roztwór  napędzany enzymami doskonale czyści każdy element okularów, usuwając brud ze szczelin między soczewkami, a oprawkami. Dodatkowo, specjalna formuła dezynfekująca niszczy drobnoustroje dbając o higienę Twojego najbliższego otoczenia.  

  • Strona główna

Niezwykle skuteczne tabletki do regularnego, dokładnego czyszczenia Twoich okularów. Wystarczy, że umieścisz je w naczyniu z musującym roztworem BUKU, a enzymy wykonają całą pracę za Ciebie! Usuną z powierzchni  soczewek i ze wszystkich szczelin sebum pot, kurz i inne organiczne zanieczyszczenia. Dodatkowo zdezynfekują okulary, byś mógł cieszyć się idealnie higienicznym otoczeniem.  

BUKU pozostawia także barierę ochronną, która redukuje przywieranie brudu i rozwój drobnoustrojów nawet do 3 dni od użycia!

Dzięki pH neutralnej formule produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, a zapach mięty sprawia, że jego zastosowanie stanie się dla Ciebie przyjemnością. 

W opakowaniu znajdują się 24 szt. produktu.  

UWAGA: Nie stosuj do okularów, które posiadają szylkretową skorupę (żółwia), skórę, drewno.  Nie stosuj do czyszczenia biżuterii.

Sposób użycia:

1. Włóż okulary do naczynia, a następnie zalej je wodą (300-350 ml). Pozostaw miejsce na tworzenie się bąbelków.

2. Dodaj jedną tabletkę do naczynia.

3. Odczekaj kilka chwil od momentu całkowitego rozpuszczenia się tabletki i gotowe!

3. Odczekaj od 2 do 3 minut, aż tabletka całkowicie się rozpuści, a woda stanie się przezroczysta. Jeśli okulary są bardzo zabrudzone, zaleca się pozostawić je zanurzone w roztworze na kolejne 10 minut.

4. Wyjmij i opłukuj okulary wodą z kranu.

4. Osusz miękką szmatką lub chusteczką.

20142
94 Przedmioty

Opis

  • Ilość sztuk: 24

Specyficzne kody

Powiązany produkt