• SKU : 20204
  • Dostępność : 8

Shampoo Refill Aqua Mint, szampon do czyszczenia okularów, 160 ml

17,99 zł
Twój szampon się kończy? Sięgnij po opakowanie uzupełniające i ciesz się siłą niezwykle skutecznego i bezpiecznego szamponu do okularów o zapachu miętowym w jeszcze lepszej cenie, jednocześnie oszczędzając środowisko. Dzięki innowacyjnej formule jest bardzo łatwy w użyciu. W jednym ruchu usuwa wszystkie zabrudzenia i dezynfekuje. Idealny do codziennej pielęgnacji Twoich okularów!

  • Strona główna

Szampon do okularów to najlepsza recepta na codzienną pielęgnację okularów. Dzięki neutralnemu pH, preparat jest w pełni bezpieczny i przyjazny dla soczewek oraz oprawek, a zaawansowana formuła czyszcząca czyni go niezwykle skutecznym w starciu z codziennymi zabrudzeniami. 

Szampon dokładnie usuwa pot, sebum, odciski palców, kurz, czy zanieczyszczenia środowiskowe. Likwiduje też szkodliwe mikroorganizmy namnażające się zarówno na powierzchni, jak i w niedostępnych szczelinach oprawek.

Dzięki innowacyjnej formule, stosowanie szamponu jest maksymalnie uproszczone i szybkie, a przyjemny zapach mięty sprawi, że codzienna pielęgnacja stanie się dla Ciebie przyjemnością!

Sposób użycia:

1. Otwórz korek zabezpieczający i odkręć atomizer z pierwotnego opakowania

2. Uzupełnij pierwotne opakowanie do maksimum. 

3. Ciesz się szamponem, oszczędzaj pieniądze i środowisko!

20204
8 Przedmioty

Opis

  • Objętość: 160 ml

Specyficzne kody

Powiązany produkt