Pytania i odpowiedzi:

Gdzie powstają produkty Soft99? 

Soft99 jest globalnym liderem w produkcji chemii przeznaczonej do domu, auta oraz użytku profesjonalnego. Produkty powstają od A do Z w fabrykach zlokalizowanych w Japonii.

Czy produkty Soft99 są bezpieczne dla zdrowia?

Wszystkie produkty Soft99 przeznaczone do okularów są w pełni bezpieczne dla zdrowia i posiadają stosowne certyfikaty. W Soft99 przykładamy ogromną wagę nie tylko do skuteczności działania naszych środków, ale także dbamy o to, by były przyjazne użytkownikom, higieniczne i hipoalergiczne.

Czy skuteczność produktów została przebadana?  

Jakość jest podstawową wartością w Soft99. Jako producent operujący na rynku japońskim jesteśmy prawnie zobowiązani poddać każdy z naszych produktów złożonym testom. Regulacje te mają charakter państwowy, a jednostką nadzorującą jest JIS (Japoński Komitet Standardów Przemysłowych)

Dowiedz się więcej na ten temat klikając tu: JIS

Czy produkty są bezpieczne dla alergików? 

Tak, wszystkie produkty są hipoalergiczne i mogą być swobodnie stosowane przez alergików.

Czy produkty są bezpieczne dla wszystkich typów okularów?

Produkty Soft99 są całkowicie bezpieczne dla szkieł (soczewek) i dla zdecydowanej większości popularnych oprawek. Istnieją jednak wyjątki, jak np. oprawki drewniane, które mogą ulec uszkodzeniu. Każdy z preparatów w instrukcji zawiera odpowiednią adnotację na ten temat. Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. 

Ile kosztuje dostawa?

Dostawa jest darmowa niezależnie od wartości zamówienia.

Czy możecie przygotować próbki produktów? 

Dbając o najwyższą jakość i najlepsze doświadczenia naszych klientów, nasze produkty dostarczamy wyłącznie w fabrycznych opakowaniach.